../

 

c

 

 

MAKİNA DAİRESİZ ASANSÖRLER :

Her türlü kuyu ölçüsüne göre tasarlanabilen 320 Kg ve 3000 Kg arası taşıma kapasiteli 0,1 m/sn hızından 4.0 m/sn hıza kadar estetik açıdan çok çeşitli ve değişik tiplerde makina dairesiz asansör alternatifleri sunmaktadır.

Asansörlerimiz modüler bir yolcu ve yük asansörü olma özelliğine sahiptirler. Performans, sağlamlık ayrıca çok sessiz hassas duruş ve kalkışları sayesinde güvenli bir seyir konforunu yolculara yaşatmak için eşsiz bir çözüm sağlar. Kaliteli ve ekonomik teknolojisi sayesinde ticari, orta ve üst sınıf binaların, konutların, avm ve hastanelerin ihtiyaçlarına uyum kolaylığı sağlar. Bulunduğu yapıda çok az enerji tüketerek işlevini sürdürür ve enerji verimliliği A sınıfı olduğundan kullanıcı dostudur. Tüm bu özelliklerin yanı sıra çalışmasında yağ kullanmaz ve çevreye zarar vermez. Ayrıca yoğun trafikli projelerinizde özel cihazlar ile asansörlerinizin kendi elektriğini üretmesini sağlayabilir, yüklü elektrik faturalarından kurtulabilirsiniz.

Kullandığımız özel motor kontrol sistemi teknolojileri ve kabinlerimizde kullandığımız gürültü ve titreşim izolasyonları sayesinde sektörümüzün lider seyir konforuna sahip yumuşak iniş ve duruşla hizmet veren asansörlerini üretmeye çalışmaktayız.

 

MAKİNA DAİRELİ ASANSÖRLER :

Yapının özelliklerine ve kullanım amacına uygun olmasını sağlamak için az ve orta katlı binalar için tasarlanmış yolcu ve yük asansörleridir. Ekonomik ve daha az maliyetleri olması nedeniyle makina daireli asansörler verimli ve güvenli yolcu taşımanın en hesaplı yöntemidir.

 

HİDROLİK ASANSÖRLER :

Hidrolik asansörlerimiz genelde 9 veya daha az katlı binalarda , ticari yapılarda veya fabrikalarda kullanılmaktadır. Makina dairesinin aşağıda olmasından dolayı yapınızda yer kazanmanızı sağlar.

Sessiz ve yumuşak kalkışlı hidrolik asansörlerimizi yolcu ve yük asansörü olarak yapılarınızda güvenle kullanabilirsiniz. 320 Kg’dan, 10000 Kg’a kadar her türlü sabit ve hareketli yükleri sağlamlığı açısından taşıyabilirler. Bulunduğu yapılarda genelde Araç, Sedye, Yolcu ve Yük Asansörleri olarak kullanılmaktadır. Tahrik sistemi sadece yukarı yönde giderken enerji tüketir. Aşağı yönde ise sistem kendi ağırlığı ile çalıştığından enerjiye ihtiyaç duymaz. Bu yüzden yoğun trafikli hastane ve avm’lerde mimarlarımızın tercihleri arasındadır. Kuyu içerisinde pek fazla yer kaplamamalarından dolayı panoramik asansör seçimlerinde her türlü estetik güzelliğe cevap verebildiklerinden ve yüksek performanslı olduklarından, hidrolik asansörler günümüzün vazgeçilmez asansör sistemlerindendir. Sadece yağ basıncı kullanarak taşıma işlemi gerçekleştiğinden ve orta kuvvetli motor kullanmaya ihtiyaç duyduğundan minimum enerji tüketerek maksimum kaldırma kapasiteleri elde etmenizi sağlar.

 

YÜK ASANSÖRLERİ :

Elektrikli ve hidrolik tahrik sistemleri kullanılarak yapılan asansörlerdir. Her türlü kapasiteye ve geniş ölçülerde yapılacak kabin seçeneklerine cevap verebilecek şekilde kurulumları yapılabilir.

Elektrik tahrik sistemi kullanarak 1000 Kg’dan, 6000 Kg’a kadar 1.00 m/sn hızında ve Hidrolik Tahrik Sistemi kullanarak 1000 Kg’dan, 10000 Kg’a kadar 0,60 m/sn hızında yüksek emniyet sistemlerini karşılayan ve yürürlükteki standartlara uygun, hareketli ve sabit yük taşıyacak geniş bir yelpazede zengin ürün ve otomasyon çeşitliliğine sahip yük asansörleri üretmekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda değişik tiplerdeki kuyu ebatlarına uygun tasarımlı sağlam kabinlerimiz sayesinde müşterilerimiz uzun yıllar boyunca güven içinde yüklerini taşıyabilirler. Yük asansörlerimiz Liman, Fabrika, Otoparklar ve depolarda kullanılabilir. Ekibimiz ihtiyacınıza uygun yük asansörünüzü seçerken size doğru ürünü oluşturmanızda yardımcı olacaktır.